Penzion Doubravice nad Svitavou Retro
Penzion Retro ubytování Doubravice nad Svitavou Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s
 

Penzion Retro / Doubravice nad Svitavou

Penzion Retro nabízí klidné prostředí nedaleko Blanska a Brna vhodné pro rodinné ubytování a pro firmy poskytuje kompletní servis na přání.

Penzion Retro dále nabízí kvalitní kuchyni a denně aktualizovaný jídelníček i výhodné ceny dlouhodobého ubytování.

Penzion Retro se nachází v Doubravici nad Svitavou v krásné krajině poblíž proslulých Sloupsko-šošůvských jeskyní se známou a legendární propastí Macocha.

Ubytování Penzion Retro
Penzion Retro ubytovaní Doubravice nad Svitavou má kapacitu 15 lůžek v jedno až třílůžkových pokojích, možnost přistýlky. Pokoje jsou s vlastním nebo společným sociálním zařízením. Za poplatek 90 Kč / noc je možnost ubytování s Vašim domácím mazlíčkem - pes. Dítě do 10 let se dvěma plně platícími osobami je ubytováno zdarma. Možnost objednat snídani za 80 Kč.

Doubravice nad Svitavou penzion Retro restaurace :
Součástí penzionu Retro v Doubravici nad Svitavou je i restaurace, která nabízí jak studené i teplé předkrmy, polévky a klasická hotová jídla, ale i speciality, ryby, saláty, těstoviny, omáčky, moučníky atd. a samozřejmě různé alkoholické i nealkoholické nápoje, vína a míchané nápoje i domácí limonádu.

Penzion Retro v Blansku nabízí možnost stravování i pro širokou veřejnost v restauraci, kde si vychutnáte českou i mezinárodní kuchyni. Nebo můžete jen tak posedět s přáteli u láhvinky dobrého vínka či nějakého dobrého drinku.

Ubytování Penzion Retro firemní jednání :
Penzion Retro v Doubravici nad Svitavou vytváří také ideální prostředí pro firemní jednání, včetně zajištění kompletního servisu pro firemní akce jako např. flipchartu, přenosného plátna a dalších doplňků, které jsou potřeba.

Penzion Retro - Okolí Doubravice nad Svitavou :  
Z penzionu Retro je snadno dostupná moravská metropole Brno, ať už pro Vaše výlety a poznávání památek, tak i pro návštěvníky veletrhů. Penzion Retro v Doubravici nad řekou Svitavou, mezi městy Boskovice a Blansko (7 km), na rozhraní Drahanské a Českomoravské vysočiny, je skvělým východiskovým bodem pro Vaše výlety do Moravského krasu.

Mezi pamětihodnosti městečka Doubravice nad Svitavou patří zřícenina hradu Doubravice, kostel svatého Jana Křtitele či socha svatého Šebastiána. Největší zajímavostí v okolí je pštrosí farma - v areálu zahradnictví městečka Doubravice nad Svitavou na výpadovce směrem na Blansko, 25 km od Brna. Návštěva pštrosí farmy v Doubravici může být vhodným námětem na turistický nebo cykloturistický výlet.

Penzion Doubravice nad Svitavou Retro - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Doubravice nad Svitavou Retro - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Doubravice nad Svitavou Retro - disponuje restauracíPenzion Doubravice nad Svitavou Retro -  je k dispozici připojení na internetPenzion Doubravice nad Svitavou Retro - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Doubravice nad Svitavou Retro - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Blansko

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com